ADLÎ ve İDARİ YARGI ADALET KOMİSYONLARINCA 21/06/2009 TARİHİNDE YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
ADANA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ABDULLAH AKTAŞ Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 AYŞE SAVRUN Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 HACER KÖPRÜ Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 MÜNEVVER MERT Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 SİNAN YAZAN Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 YAKUP EKİZ Adana Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ADIYAMAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Arife DURMUŞ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Mehmet GİÇİ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Emine SÖNMEZ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Abdurrahman KARAASLAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Abdullah BOYRAZ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Abdurrahman ARSLAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Mustafa DARAKCI Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Taylan AKSOY Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Selçuk ÇİNDEMİR Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Sinan YOLUN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Gonca BİLGİN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Celal TANELİ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Üzeyir ULUCAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Bekir ERBİL Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 İsmehan YÜKSEL Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Kemal BAKIR Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Selim YOGUN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Mikail TÜMCAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Burak GÜLLÜ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Meberra ERBİL Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Ahmet Metin ÖTELEŞ Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Erdal HAZAR Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Ferit BAYAT Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Filiz TURAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Burak ÖZKAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Süleyman KAPLAN Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Mesut FISTIK Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Münevver Mine EŞKİKARA Adıyaman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
AFYONKARAHİSAR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 OĞUZ ALAYLI Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 HASAN AKALIN Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ÇİĞDEM ÇELİK Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ALİ TUNCER GÜL Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 MEHMET DURĞUT Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 OSMAN SAĞLAM Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 AYKUT TAŞ Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 HATİCE AVŞAR Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 FATMA GÜLVER Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 TUFAN AYDIN Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 SEÇKİN AKMAN Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 ESİN ERKEK Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 MAHMUT TAYMUZ Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 VELİ AKGEDİK Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 NURAY ÇENGELCİ Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 SERKAN ERDOĞAN Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 ESRA GÖMLEKSİZ Afyon Adlî Yargı Adalet Komisyonu
AĞRI ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Fatih GÜLTEKİN Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Oktay YOLCU Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Olcay ÖZTÜRK Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Gülizar KAYA Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 İhsan KAYMAZ Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Emine BİRGÜL Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Utku BUDAK Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Ahmet İDİN Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Gökhan BULUT Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Edip GÜNAY Ağrı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
AKSARAY ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Songül ÖZKARACA Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Gülben YEŞİLDAL Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Uğur BAYRAKTARR Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Bahar YEĞEN Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Yeşim ALTUN Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Selma YURTTAV Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Fatih YÜKSEL Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Yasemin ALAV Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Fatma IŞIK Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Dilek EREN Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Fati MERAL Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Tuğba KARNAK Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Yasemin KURT Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Elem BALCI Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Görkem BALCI Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Aysun ÖZZKAYA Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Abdulsamed KARA Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Emel KARATAY Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Rukiye YILMAZ Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Kadir TERZİER Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Mustafa EROĞLU Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Nihal KILIÇ Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Onur YILMAZ Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Adem İRDEM Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Kenan KESTEK Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Mehmet GÜLEŞEN Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Habibe DAYAR Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Adeviye KOÇAK Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Mehmet Fatih MAZLUM Aksaray Adlî Yargı Adalet Komisyonu
AKHİSAR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Pakize ERİŞ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
2 Yalçın KORKMAZ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
3 Emel ÇAĞAN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
4 Metin DEDEBAŞ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
5 Ali BOZBAY Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
6 Kadir KORKMAZ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
7 Gonca DEGERLİ  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
8 İbrahim KAYNAK  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
9 Muharrem EROL Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
10 Özlem GÜVEN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
11 Ali Can GÜLER Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
12 Cansu YETİL Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
13 Senem KADER Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
14 Faik ÖZMEN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
15 Necdet KAFALI Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
16 Sibel KESKİN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
17 Arif Sami HARTA Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
18 Recep HACIİBRAHİMOĞLU  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
19 Duygu ŞEN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
20 Hamide BAYRAKTAR Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
21 Elif Nur DURHAN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
22 Sultan İSTANBULLU  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
23 Senem KOCAMAN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
24 Gözde AYDIN  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
25 Mustafa GERGÖZ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
26 Ahmet SEVİMLİCAN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
27 Aşkın ASLANALP Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
28 Yunus KARAKUŞ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
29 Gülsüm TEMEL Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
30 Hatice BİTİR Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
31 Gürkan GÜNEŞ Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
32 Mustafa KURBAN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
33 Özkan SÖZBİLEN Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
34 Fırat SELVİ  Akhisar Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
AKŞEHİR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Muhammed ZENGİN Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Murat SEÇKİN Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Rasim KARAASLAN Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Özgül DAVARCI Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Ali ALAKIR Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Yenay YALÇINÖZ Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Ahmet ÇAM Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Okan KÖK Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Ahmet TEKİN Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Serpil GÖVEÇ Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Murat KILIÇ Akşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ALANYA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 OLGA SEZER Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
2 FATİH BİRGİN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
3 DURDANE SARICAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
4 MEHTAP GÜL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
5 SERKAN KARAGÖZ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
6 FİLİZ SAĞLAM Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
7 UMUT ERBİL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
8 BİLGE PINAR BİNDAL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
9 RABİA BİLGEN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
10 ENGİN AKKUŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
11 ŞERİFE KARADUMAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
12 MUSTAFA SELMAN ARSAY Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
13 AHMET ABDULL DOĞAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
14 ÖZGEN GÜLMEZ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
15 YİĞİT KUBİLAY ÇETİNER Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
16 NECLA GÖRGÜLÜ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
17 TÜLAY ALTAY Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
18 ÇAĞRI AKIN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
19 NİLGÜN ALPER Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
20 EBRU ÇORUH Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
21 FIRAT GÖK Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
22 GÖZDE KAYA Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
23 RİDVAN ACAR Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
24 ALPİN GÜLEŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
25 VİLDAN DELİBAŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
26 BURAK KAYA Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
27 HAVVA UYSAL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
28 FERHAT KARAKURT Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
29 DİLEK YAZAR Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
30 TANER KARAKAYA Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
31 İSA İLHAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
32 HURİYE ERTAŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
33 SİBEL DOĞAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
34 SENEM ÖNOĞLU Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
35 NAZİFE TOKSÖZ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
36 ADEM YAŞAR Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
37 OKAN GÖKTAŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
38 MELTEM AKKUŞ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
39 EMİNE BAŞARAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
40 SEYHAN KARATAY Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
41 YASEMİN BAYINDIR Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
42 HASAN ERDEM GÖNÜLLÜ Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
43 İLYAS ÖNAL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
44 ÜMMÜ BETÜL UĞUREL Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
45 DİLEK DOĞAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
46 AHMET KADİR ALPARSLAN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
47 NURGÜL AKELMA Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
48 SEMA KÜÇÜK Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
49 TUĞÇE SEÇİM Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
50 NAİLE ŞEYDA SUSEVEN Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
51 NAZİFE BOLAT Alanya Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
ALAŞEHİR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 İsmail Hakkı UCA Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
2 Hatice KAYA Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
3 Fatma CÜCE Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
4 Ömer ŞEKER Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
5 Hasan Ali HASÇAKALLAR Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
6 Aslı SARI Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
7 Serpil SÖNMEZ Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
8 Elif ÇELİK Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
9 Murat BALABAN Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
10 Ahmet Evrim İBİL Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
11 Pakize Serap MUTLU Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
12 Mahmut SERİN Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
13 Ayşe YILMAZ Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
14 Ümmü OKKALI Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
15 Adem YENER Alaşehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
AMASYA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Gökay MANTAR Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Hasan Cem GÜNEŞ Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Gökhan GÜL Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Nurdane KARAKÖSE Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Nurettin SÖZKESEN Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Ezgi MEMÜK Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Seda ALBAYRAK Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Abdullah ÖZTÜRK Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Huriye AYDIN Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Metin KILIÇ Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Mehmet Ali ASLAN Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Fatma SOLAK Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Özlem AYDIN Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Emine BİLGİÇ Amasya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ANKARA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 HALUK BİRBİLEN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 RECEP BORA Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ERHAN TANRIVERDİ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 İLKNUR ALEMDAR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 BURHAN CEYLAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 HASAN HÜSEYİN AKPUNAR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 FİLİZ ŞAHİN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 MERVE KILIÇ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 SEÇİL ÇİÇEK Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 AHMET AYKUL Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 NESLİHAN AKDEPE Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 FATMA YORGUN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 DERYA GÜRCÜ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 YASİN ARMAĞAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 SERHAT TAMKOÇ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 ZEYNEP YAZAR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 SEBAHAT KINACI Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 EMRE VARLIK Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 HANİFE ŞEKER Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 HAFİZE BOLAT Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 ELVAN ÇEKER Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 ALİ YILDIZ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 ÖZGE DENİZ DEMİRCAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 HAKAN KOCAOĞLU Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 PINAR ÖZDEMİR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 MERT KARTAL Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 YASEMİN ÖZKARA Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 SELİM VARIŞLI Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 FİLİZ CANPUNAR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 HADİYE BULUT Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 ÖZLEM BÜLBÜL Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 NEFİKA GÜMÜŞ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 TUBA ONUK Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 TUĞBA ARSLAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 HALİT GÖKHAN SELLİER Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 SEDA GÜNDÜR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 MELEK DEMİR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 ESİN ALKAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 FERUZAN ŞEREN YILMAZ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 SEDA KARAHAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 BUKET CAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 ZEYNEP AKKAYA Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 MURAT ELİÇALIŞKAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 SÜLEYMAN KONCA Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 BAHAR CANALAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 YELİZ ERABDAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 ELİF KÜBRA ÖZDEMİR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 SERPİL ALKIR Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 ALİ İHSAN RAMAZAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 YASİN KABATAŞ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 KEMAL BURAK AVANAŞ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 ÇİĞDEM BOZDAĞ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 AKIN AKTAŞ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 MEHTAP KAZAZİ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 HELİKA AKÇAY Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 ÖMER FARUK DEVRAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 MUSTAFA MURAT Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 ERSEN İLERİ Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 ÇİĞDEM DOĞAN Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 SEVGİ USTAOĞLU Ankara Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ANTALYA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 SEVİM ÜÇEL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 İHSAN GEZGİNCİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ONUR AKGÜN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 FARUK DEMİREL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 BİLAL SAKARYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 SALİH MURAT ATAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 MEHMET YAVUZ DOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 DİLEK MERT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 FATİH AYKUT DOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 HACER DEMİRAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 AYŞİN YÜKSEL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 ÖZGÜR SÜREK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 HAVVA AKÖZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 MENEKŞE SARA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 TAHSİN TÜRKER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 HANİFE ÜNSAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 MUSA BİLAL BAŞYİĞİT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 MUSTAFA DEMİRAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 ELİF KORKMAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 SEVİL KAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 ADİL TÜFEK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 MERAL ÇELİK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 TURHAN KAÇMAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 ASUMAN OZAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 ZELİHA NALCI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 İLKNUR KILINÇ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 TAHSİN METİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 UĞUR GÖÇER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 TUNCAY KARA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 GÖNÜL HASIRCIOĞLU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 FERHAT VAROL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 MUSA ÜNAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 İPEK ŞIK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 SONAY ATLAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 HASAN İLTAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 ÜMRAN ŞENYİĞİT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 BURCU YILDIRIM Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 ALİ ERCAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 HÜSEYİN KALIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 YILMAZ ALAKAVAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 NEŞE KÜÇÜKALİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 SERKAN GÜÇLÜ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 SERAP POLAT AKKAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 FATMA ŞULE AK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 ARİFE DOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 EMRAH YAVUZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 YASİN ADIGÜZEL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 SIDAKA KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 HASAN ERKOCA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 BİLAL ATALAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 OSMAN TEVKE Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 AHMET ORHAN FİDAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 CİHAN GÜREL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 DİLEK AYDIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 EVRİM GÖKÇE ÖĞÜTCÜ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 ÖZLEM KARARTI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 MUSTAFA BALCI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 SONER YAMAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 MAHMUT KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 RIDVAN ULUĞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
61 TUĞÇE GÜL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
62 ZÜBEYDE DALGÜLGE Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
63 MUSTAFA ENES KARAKAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
64 AYŞEGÜL TOPMULU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
65 YUSUF KARABARDAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
66 EROL ÖZDOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
67 SELAHATTİN ÖZDEMİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
68 DUYGU GÜNGÖR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
69 FATMA EKER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
70 ADEM ARABACI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
71 DİLEK BAĞCI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
72 GÜNGÖR TUĞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
73 ERCAN ÇİFTÇİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
74 AYŞE GÜNEY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
75 DURMUŞ ALİ ÇAĞLAYAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
76 BETÜL AKALAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
77 FATİH ŞİMŞEK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
78 KAMİLE TİLAVEL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
79 SEDAT ALTINDAĞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
80 CENNET SAĞLAM Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
81 YAKUP İTİK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
82 AHMET AYAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
83 HİKMET BEKTAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
84 MUSTAFA ORHAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
85 BURÇİN PERİHAN ORAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
86 DİLEK KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
87 AYLA AYKAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
88 TUĞBA DEMİRCAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
89 TUĞBA TAŞDEMİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
90 TUĞBA DUDU ERDOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
91 YASEMİN YILDIR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
92 MEHMET SARIKAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
93 ERDİNÇ YAMAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
94 REMZİYE ÜZER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
95 FİLİZ KÖLEMEN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
96 ERSİN ÜLKER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
97 NİHAL KÖSERE Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
98 REFİKA TUNCAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
99 MÜNTEHA DİNİZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
100 DOĞAN SERKAN EROL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
101 ABDULLAH KOCABAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
102 İSMAİL KORKMAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
103 İBRAHİM İŞBİLİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
104 EMRULLAH AHMET TURHAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
105 MELTEM PATOĞLU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
106 HALİT BİLGİLİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
107 RAHMİ MANAP Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
108 ÖMER ZAHİD DOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
109 MUHAMMET DİŞLİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
110 ÖZCAN ACAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
111 AHMET HIZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
112 EŞREF AYANLAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
113 ÖZGE DENİZ ARSLAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
114 ENGİN ÇİFTÇİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
115 HANO SİBEL BALCI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
116 BURCU KALEM Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
117 DUDU AVCI KILLIBAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
118 MEHMET OZAN ALTUNGEYİK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
119 MÜNEVVER KAYALAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
120 ABDURRAHMAN SOSUN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
121 AHMET TORU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
122 TUĞBA TULUM Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
123 ZEYNEP KAMALAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
124 YALÇIN ÜSTÜNDAĞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
125 UFUK KURT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
126 ORHAN ÇİFTÇİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
127 MUSTAFA KENDİRLİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
128 FUNDA ŞEN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
129 SERVET KUZKAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
130 ALİ İHSAN BOZKURT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
131 GÖKHAN GÜNDOĞDU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
132 PERİHAN BÖCEK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
133 MEHTAP EROL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
134 ELMAS BİLGİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
135 EMİNE ÖZARSLAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
136 KÜBRA IŞIL ÇOKÇALIŞKAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
137 AYŞEGÜL TEKİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
138 ÖZKAN ERDOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
139 SEDAT POLAT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
140 MEHMET TEVFİK DAMAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
141 OKAN TOSUN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
142 ADEM ERDOĞAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
143 SERDAR AYAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
144 KADRİYE YAPAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
145 SEDA KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
146 ÖZKAN SOLAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
147 NİLAY ALTIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
148 HİLAL DEMİREL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
149 HASAN ÖZER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
150 HAFİZE DURMAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
151 BAKİ ÇAKMAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
152 NİLÜFER ASLAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
153 GÜLİZAR ÖZKAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
154 HAYAT İĞLİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
155 HATİCE DENİZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
156 TUĞBA YÜCEER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
157 FATMA DİDEM EKİZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
158 SELÇUK ÇAKIR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
159 MEHMET AKİF BOZKURT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
160 EMİNE TUNCA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
161 CANAN KILINÇ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
162 MELİH KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
163 KÜBRA KARA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
164 RAŞİT YASİN YALDIZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
165 GÜLÇİN YILMAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
166 BAHTİYAR ÖZBUNAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
167 MUHSİN KÖKSAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
168 ÜMİT ÇETİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
169 MERYEM KAVLAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
170 ASLI KARAKÜTÜK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
171 SELDA TOPAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
172 LEYLA IŞIKTAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
173 ZÜLBİYE ÇÖMLEK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
174 HALİT ÖZTAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
175 ORHAN GÜLNAR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
176 KEMAL ZENGİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
177 MAHMUT ÇAKIR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
178 YAŞAR AYDIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
179 MEHMET GÖKKIZIL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
180 İMRAN KENDİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
181 DAMLA GÜLTEKİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
182 KEZİBAN GÖKGÖZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
183 HAMİDE ARICI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
184 FATMA ZEHRA ÖZTÜRK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
185 ŞENAY BORAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
186 TAŞKIN TİBİK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
187 MEHMET ÇAKIR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
188 GÖKHAN İPEK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
189 MURAT DOĞANAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
190 GÜNGÖR ÜLKER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
191 SEVİM TURAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
192 MERVE SAVUR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
193 PINAR ÇETİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
194 HAKAN GEZMEZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
195 ÖMER FARUK YAMAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
196 ALPER KILINÇ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
197 SEVİL YILDIZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
198 MAHMUT SÖNER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
199 MUSTAFA TALU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
200 EDA SOMUNCU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
201 EMİŞ KEL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
202 NAFİYE ÖZCAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
203 ABDULLAH ULUÇAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
204 ALİ AYKAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
205 HASAN HÜSEYİN AKIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
206 CAN DEMİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
207 MELEK ÇETİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
208 ÖZGÜR METİN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
209 PINAR KOCAGÖZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
210 ÖZGÜR ABAKAY Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
211 NURSEL KARBUZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
212 VİLDAN BİLİR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
213 MUSTAFA BOYRAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
214 ERDEM KOÇAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
215 İBİŞ ÇAĞLAYAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
216 BÜLENT GÜNDÜZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
217 ONUR ÇAĞLAR EROĞLU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
218 ÜMMÜHANİ ENHOŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
219 HATİCE BULUT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
220 ÇİĞDEM KAYA Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
221 HATİCE AKALIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
222 OSMAN AYAZ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
223 VASFİ MUTLU ÇAKIR Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
224 FUNDA ÜNAL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
225 UĞUR ŞENGÜL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
226 SERKAN TOKGÖZOĞLU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
227 HÜSEYİN KOCAOĞLU Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
228 FETHİYE YURDABAK Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
229 RUKİYE MAVİ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
230 MÜMİNE CANKURT Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
231 KADRİYE DAVAZLI Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
232 EMİNE KUTUP ÖZTOP Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
233 MÜJDAT ÇETİNER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
234 DİLEK YEŞİLORMAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
235 SEFA ÜÇGÜL Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
236 FİRDES TAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
237 HİKMET ŞENER Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
238 KAMİLE AKIN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
239 MUSTAFA TORUN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
240 MUSTAFA SERKAN YAVAŞ Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
241 SADİFE HAVAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
242 ZİYA CEYLAN Antalya Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ARDAHAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 AYSEL ÖZDABAN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 EVRİM İŞİK Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 MEHTAP İLİ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 UFUK YILMAZ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 GAMZE ÜRKER Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 MEHMET TAHİR AYGÜN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 NURULLAH UĞUZ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 İLKNUR ERDOĞAN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 MEHMET ORHAN ORHAN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 ALTAN GÜLER Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 PINAR DAVUTOĞULLARI Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 DOĞAN SÜĞÜMLÜ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 DAMLA DURSUN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 SELMA ÇOBAN Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 İDRİS KARADAĞ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 ÜMİT SARIBUĞA Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 İSMAİL SARIKAMIŞ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 SEVİLAY DEMİR Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 CANTÜRK MATARACİ Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 ERKİN BURAK BUDAK Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 SUAT AY Ardahan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ARTVİN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Semra UÇAR Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Seda BEKÇİ Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Türkan DEMİRCİ Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Özer ALTUN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Türkan YILDIRIM Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Dilek ALTUN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Numan DEDE Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Ebru ACAR Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Seval ALTUNTAŞ Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Yasemin ALTUN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Dilek TAŞDELEN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Eren SU Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Nagihan TERZİ Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Türcan AKBABA Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Nihat ÖZBAYRAK Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Nahide ÇAKAL Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Mine ALTUN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Serpil USTABAŞ Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Muhammet ŞAHİN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Burcu OCAK Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Ayla ÇİL Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Elif Beyhan ALTUN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 İrem YILDIRIM Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Mustafa BELGE Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Hülya AYDIN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Kader GAZİHAN Artvin Adlî Yargı Adalet Komisyonu
AYDIN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Adem Yörük Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
2 Candan Gökçe Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
3 Elvan Demirçay Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
4 Arzu Çat Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
5 Gülser Bil Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
6 Demet Antaş Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
7 Ebru Eğureli Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
8 Mustafa Güldiken Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
9 Güler Batur Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
10 Aslı Hıdır Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
11 Dilek Demir Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
12 Mahmut Doğan Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
13 Zeliha Durmuş Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
14 Melek Uslu Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
15 Hakan Uras Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
16 İsmail Kahraman Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
17 Umut Dalfidan Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
18 Gülçin Ünal Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
19 Barış Batur Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
20 Cihan Ali Acun Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
21 Nihal Yetim Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
22 Erol Kubulan Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
23 Emin Coşkunçay Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
24 Yaşar Şahin Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
25 Celal Cankardaş Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
26 Yunus Dereli Aydın Adlî Yargı Adalet Komisyon
BAFRA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 CEMİL BAL Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 TUNCAY YÖRÜKOĞLU Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 SELDA KARABAŞ Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 SELMA KAYA Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 SEMA ÇELİK Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 YASEMİN ACAR Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 PINAR KONUŞ Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 MURAT YÜKSEL Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ERSİN YALÇIN Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 RECEP AKAR Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 ÖMER TOPAL Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 HAVVA GACAR Bafra Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BAKIRKÖY ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 RAMAZAN ERDOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 HAKKI ERTEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 CİHAD DEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 İBRAHİM PAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 BELGÜZAR GEVEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ŞİHAB DEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 SAİT KESKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 AYÇİN İMREN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 PINAR OSMAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 ABİDİN EKİZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 BARIŞ ŞAYİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 NEZİHA ERDEM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 FATİH ÇEKİM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 TUBA EMİNOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 ÜMRAN ÇİĞDEM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 GÖNÜL KAPLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 FETAH TURHAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 ABDULKADİR BİLGİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 SÜLEYMAN YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 MUHAMMED BARIŞ KARABULUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 AYŞE KOÇAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 EMRAH CAN ÇİFTÇİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 MÜNEVVER ESMERSOY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 ORHAN ŞAHİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 DAVUT YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 MESUT SATIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 ÖMER BİÇER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 AYŞE SÜVEREKLİOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 DURSUN BİBER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 ABDULLAH KÖRİSMAİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 TUĞBA TARHAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 MELİKE DİNÇTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 MUSTAFA KILIVAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 AHMET PAMPAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 MURAT AY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 RECEP DURUKAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 SİBEL KUTLUER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 CANAN ERSOY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 ESMA KOÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 SİBEL KALAYCI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 MURAT AZAKLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 FATMA SİVAS Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 AHMET EKİZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 ELİF ADROVİÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 ALEV ÖZGÜLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 SEVİM YOLCU AYDIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 YASEMİN CAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 MUHAMMET AK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 HAKAN KOCAKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 MURAT TEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 NURCAN KAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 FURKAN AYDIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 DERYA ZEYTÜNLÜ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 HALİL TAMER KAPLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 ÖZDEN ERBAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 FATMA TANRIVERDİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 DERYA KEMER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 ESİN DOĞRUEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 YUSUF GÖKMEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 HALİL İBRAHİM ŞAHİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
61 GÖKHAN TOPAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
62 SAMİ YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
63 CAFER BAZNA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
64 ZEHRA GEZGİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
65 FİKRİ DEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
66 MUHAMMET ÇALIŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
67 FARUK KUMAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
68 VOLKAN GÖNENÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
69 CEMALETTİN ÖZER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
70 VİLDAN GÜZELBABA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
71 GÜLSÜM ŞANALIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
72 BİNNUR KURT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
73 BEHİYE KAYACAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
74 NURCAN KORUCU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
75 MUHAMMED AKKILIÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
76 ÖMER ERBİLGİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
77 TÜLAY OLCAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
78 ARİF ONMUŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
79 NURAY CESUR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
80 SİNAN AKTAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
81 ÖZLEM ÖZTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
82 ADEM AKDAĞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
83 YEŞİM OCAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
84 REŞAT DÖNMEZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
85 EMRAH DOLANBAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
86 SERDAR ÇETİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
87 ÖZLEM GÜRDAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
88 METİN NADİR SOYUPEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
89 YILDIRAY KURT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
90 BURCU DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
91 AHMED FARUK İLHAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
92 EROL KUŞCU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
93 NEŞET SÜLÜ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
94 HAMZA YILMAZTEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
95 BURÇİN KÜPDEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
96 MEHMET MUHLİS EMRAH Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
97 SİNEM FERHAT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
98 NESİMİ AKTAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
99 FATİH TANTU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
100 SÜMEYRA YAŞAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
101 KUDRET BAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
102 ÇELEBİ DİNCELİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
103 SERTAN BAŞAVUL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
104 HAKAN TALAYHAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
105 MEDİNE MİHLAÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
106 GAMZE POLAT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
107 CANSIN ARDIÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
108 METİN OĞUR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
109 RIDVAN YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
110 SAADETTİN YARAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
111 DİLEK SEZER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
112 SEVDA DEĞER AVCI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
113 BURCU COŞKUN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
114 SONAY BÜLBÜL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
115 YUSUF BAHADIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
116 BİRSEN SOYSAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
117 DUYGU YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
118 MEHMET EMİN BARUTCU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
119 ÜNZÜLE TASLIOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
120 BAHAR AYDIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
121 GÜLAY SATAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
122 FATİH TURGUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
123 RECEP KAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
124 KÜBRA BOZOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
125 ŞEBNEM KOLSUZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
126 ŞULE EKİZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
127 DİLEK YÜKSEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
128 ABDULLAH KAHRAMAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
129 SERHAT KAPLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
130 BETÜL DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
131 GÜLDAĞ KARAAHMETOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
132 KAAN AKPINAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
133 SERVET SUR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
134 MESUDE GÜLTEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
135 FATİH TAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
136 SERPİL TUNCEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
137 TUNCER DELİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
138 EMEL ÖRMEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
139 ZEYNEP KARAKAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
140 AHMET BIYIKLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
141 MUHAMMET ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
142 KENAN ANADOL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
143 EBRU KILINÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
144 LALE ALGÜL KAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
145 ALPEREN ÜSTÜN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
146 DUYGU ÇOBAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
147 MİYASE KESTEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
148 BAHAR DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
149 YILDIRIM ÇAKIL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
150 ADEM KARAKARTAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
151 MERYEM ÖZKURT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
152 DENİZ AVCAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
153 GÜVEN KARATAĞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
154 BİLGE ŞENOCAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
155 YUSUF DEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
156 ÇAĞLAR ERDİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
157 HARUN YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
158 FATİH ÜNGÖREN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
159 AYTAÇ DUYAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
160 FATİH MEHMET TASASIZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
161 MURAT TEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
162 İNCİ ÖZTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
163 SAADET TİREK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
164 NECLA ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
165 ELİF BOZTAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
166 BÜNYAMİN KASAP Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
167 RESUL GÜZEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
168 BUKET KIZILAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
169 ALİCAN OVACIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
170 SEHER AYBİKE SALGIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
171 YÜKSEL OSMANUSTAOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
172 AKIN ÖZKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
173 ZAFER AKKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
174 KİYMET DİDEM GÜRBÜZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
175 CANAN ÖZER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
176 TUĞBA TAŞDELEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
177 RAMAZAN YAZICI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
178 ALİ KAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
179 GÜLİSTAN GÜL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
180 SERKAN AYHAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
181 ONUR YASLIOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
182 SADİYE BEYSE Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
183 METİN ARSLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
184 MUSTAFA ATASOY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
185 SALİHA ŞAZİYE AŞIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
186 RECEP KARACA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
187 MUHARREM OKCU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
188 EMRİYE SAKA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
189 SAMET İLCİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
190 FAZLI POSTACI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
191 ÖZCAN KAYABAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
192 CANAN İŞLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
193 BERNA ÖZBEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
194 MURAT ÖZTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
195 TAŞKIN ALTUN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
196 MELEK TOK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
197 GÜLAY KIRTAY AKGÜNDÜZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
198 CEYDA ÇAKMAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
199 AHMET ŞEKER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
200 MAHMUT AÇIKEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
201 ÇİĞDEM KİBAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
202 FATMA YÜCEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
203 TUBA ÇELİK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
204 NURCAN KAYGUSUZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
205 GÜLŞAH YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
206 ÖMER KARAHANCİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
207 İSA DEMİRER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
208 ZEYNEP KANTAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
209 HAYATİ AY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
210 ERSİN ÇELİK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
211 ÖZMEN POLAT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
212 ERSİN AVCI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
213 ŞEYDA VURAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
214 NİLGÜN SÖĞÜNMEZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
215 AYLA ÖZBEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
216 SEVGİ ÇAĞLIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
217 MİNE GİZEM HIDIMOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
218 YASEMİN SÜZEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
219 HATİCE ERDEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
220 BUKET BANAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
221 İLKER VATANSEVER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
222 EMİNE ÖZTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
223 MELİSE GURLEŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
224 DUYGU DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
225 TUĞBA DEMİREL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
226 FATMA ZELİHA KARA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
227 HULUSİ EMRE ÇÖRDÜK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
228 GÜLCAN TEMUR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
229 YASEMİN ERTANIDIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
230 NİHAN BERİVAN ERDEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
231 CENK ŞEKERÖZLÜ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
232 VİLDAN ÖZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
233 HÜLYA AKKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
234 NAZMİYE NAZLI KILINÇARSLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
235 ONUR HANCI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
236 MUSTAFA KABAKULAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
237 HANDEGÜL TURKUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
238 SEDA ÇOLAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
239 PINAR BOZAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
240 EFİLER SOYTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
241 MELEK YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
242 İSMAİL BAYIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
243 DİDEM DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
244 ÖMER OSMAN KARAOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
245 GÜLTEN AY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
246 ÜMİT YAVUZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
247 SİNAN HATAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
248 TANJU ALAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
249 ŞERAFETTİN TANGUŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
250 BİRGÜL ÖCAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
251 HABİB KARABULUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
252 LEYLA YEŞİLFİDAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
253 ESRA SARIAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
254 HÜLYA ŞİMŞEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
255 GÖKNUR DÖNER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
256 ERSAN ÇİÇEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
257 ZERGÜL YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
258 ZEYNEP SEVİMLİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
259 BEHİYE KAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
260 HAVA ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
261 ÖMER AKGÜN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
262 FATİH ÖZKAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
263 KADİR USUL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
264 ŞEYMA BALTALI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
265 YASEMİN YALAMAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
266 ARİF COŞANSEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
267 SEVİL YELKESEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
268 NİLGÜN KADER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
269 TUBA BULUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
270 ESRA SAYILIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
271 FİRDES GÜLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
272 SEMRA TAŞLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
273 ZÜHAL AKOL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
274 FAİK SEYMEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
275 HATİCE KIZGIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
276 SİNAN BİLİK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
277 MEHMET GÜRÇAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
278 SERHAT KARACA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
279 MUSTAFA ÇAVUŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
280 HATİCE TEKEŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
281 ELMAS KARSLIOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
282 MURAT CİVELEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
283 SEMA YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
284 TUĞBA PEKMEZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
285 HAVVA OCAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
286 GÖKHAN İLTAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
287 FATMA MELİKE BAKIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
288 EMİNE ALKAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
289 NURAN TAPAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
290 ZAFER TUNÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
291 CANSU ŞİMŞEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
292 KADİR SERHAT MARAŞLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
293 HAKİME DEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
294 İREM HANDE DANIŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
295 NURGÜL ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
296 GÖKHAN TÜRKEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
297 ŞEYDA GÜMÜŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
298 ŞAFAK DOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
299 SİNAN CEM BAYRAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
300 SÜLEYMAN OÇAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
301 ÜMİT SEZER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
302 FATMA NAZLI AKTEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
303 SEVAL ULUER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
304 BENGÜ KARAKOÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
305 HANİFE AKDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
306 TUBA KABA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
307 ERGÜN KUŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
308 MUSTAFA ÖZGÜR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
309 HİLAL KARADOĞAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
310 BURCU KÜÇÜKÖNDER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
311 YASEMİN ERCİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
312 NEŞE KARTAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
313 CİHAN SAVAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
314 ŞENAY AKKARGA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
315 ENGİN KAYIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
316 ERGÜN ÇELİKBAĞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
317 EMRAH CENGİZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
318 YUNUS ARIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
319 ŞENOL TOPAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
320 ASLI ARSLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
321 KÜBRA KALAFATOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
322 ORHAN DALBASTI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
323 MEHMET BAYRAM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
324 AHMET TURAN GÖĞÜŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
325 HABİBE ÇALIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
326 YEŞİM KOCABAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
327 MURAT ÖZGÜL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
328 YASAMEN KOCAOĞLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
329 YUSUF GÜVEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
330 EMRE YİĞİT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
331 MEHMET ARSLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
332 EMRE İREN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
333 ARİF BAKİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
334 BURHAN BULUT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
335 İMDAT KARAKÜTÜK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
336 SALİHA YAZICI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
337 ŞENGÜL İLGAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
338 TANER GÖRGÜLÜ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
339 SEMRA PEYNİRCİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
340 GÜLBAHAR BAYRAM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
341 SELDA HATAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
342 AYŞE AKYOL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
343 BİLAL ÇALIŞKAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
344 GÜLCAN KURUBAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
345 AHMET AKSAKALLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
346 VOLKAN AYKUL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
347 ÜMMÜHAN TOK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
348 SALİM KARAAĞAÇ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
349 ESRA UĞUR ÇAYIRLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
350 ESRA TÜRKER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
351 SEMA UYLAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
352 İLKNUR TANIŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
353 CANAN ÇETİNKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
354 ABDULLAH NAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
355 FERHAT FIRAT Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
356 GÜLAY İNCE Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
357 HÜSEYİN TAMER BIÇAKÇI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
358 FERDİ YILDIRIM Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
359 CİHAT GÜNAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
360 SAFURE ATALAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
361 YEŞİM EROL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
362 EKREM KAPLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
363 AHMET KÜTÜK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
364 HATİCE YİĞİTBAŞI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
365 FATİME ALKAYİŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
366 ASUMAN UÇAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
367 NEŞAT YAKIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
368 MURAT ELİBOL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
369 FERDA HASDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
370 ÜMMÜGÜLSÜM ÖZKAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
371 NURSEL AKSOY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
372 MELEK ŞİMŞEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
373 YAŞAR ÖZTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
374 MESUT YANARDÖNER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
375 ALPER TUYGUN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
376 SADIK SELÇUK YETİŞİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
377 AYŞE KORKMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
378 SUNA BASDİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
379 SEMİH GÜLTEKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
380 AYŞE ERGÜL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
381 İSMAİL UÇAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
382 SUZAN BOZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
383 AYLA IŞIK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
384 BİRSEN ÖZBEK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
385 SEVCAN MUTLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
386 UMUT BARIŞ CENGİZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
387 GÖKMEN ÖZCAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
388 ZEYNEP ASLAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
389 TÜLAY TÜRKMEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
390 HANİFE ÖZCAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
391 SAMET ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
392 GÖKHAN ŞENTÜRK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
393 CEMİL YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
394 YUSUF SARIOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
395 DİLAN ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
396 ÇİĞDEM ATEŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
397 GÜLŞEN SAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
398 FATİH DUTKUN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
399 RAİFE YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
400 BİRCAN ATEŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
401 PINAR ÖNDE Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
402 KURTULUŞ DURAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
403 ABDULKADİR GAYRETLİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
404 AYŞAT NAZLI ÇAĞLAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
405 GÜLİSTAN ÇETİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
406 HASAN KAZANCI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
407 BUSE AKAY Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
408 ZEYNEP ŞANLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
409 ULAŞ TAMSAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
410 TANJU YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
411 FATMA GÜLLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
412 İSA ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
413 HASAN PAMPAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
414 ELANUR YURTSEVEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
415 SAMET KAYAOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
416 HIDIR BEYAZTAŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
417 HASAN CAN ÖZDEMİR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
418 FATİH BAYAR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
419 ALİ BAKIRLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
420 CANAN GÜLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
421 AHMET MESUT EŞME Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
422 KÜRŞAT MURAT YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
423 NESLİHAN KESKİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
424 AYŞEGÜL ALBAYRAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
425 ÖZGÜR ÇAKIR Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
426 MUHAMMET ÇOBAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
427 RECEP ALİ ÖNEŞ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
428 EDİBE AKALIN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
429 RABİA ÖNAHÇI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
430 CANER ÖZGÜNDÜZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
431 CANSU GÜLBÜZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
432 EBRU KAZAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
433 ESRA CEBECİ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
434 HATİCE BAĞLICI ÜNLÜER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
435 EBRU BAHÇETEPE Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
436 ANDE YILMAZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
437 AHMET TURAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
438 AYŞEGÜL KOÇAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
439 KURTULUŞ EVREN TOPÇU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
440 EDA NUR GÜNDÜZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
441 HAZAR UĞUR GÜNCÜ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
442 İDİRİS ÇAKALLI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
443 YASEMİN ÇETİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
444 KADİR ÇOLAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
445 EDA ERGİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
446 ÖZCAN GÜZEL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
447 AYDIN SÖYLEMEZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
448 REŞAT AK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
449 ZÜBEYDA EYİGÜN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
450 YASİN ŞAHİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
451 ZAFER ÖZDİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
452 YASEMİN GÜLLER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
453 SERCAN GÜVEN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
454 BAHAR BAL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
455 SULTAN ŞAHİN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
456 NAZLI KONAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
457 ELİF KEZİBAN USTA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
458 MERYEM BUYACI Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
459 AYŞE SAKU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
460 ÖZLEM ALTIKATOĞLU Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
461 MURAT KARA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
462 MEHMET EMİN KABAK Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
463 AYLİN YEŞİL Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
464 ÖZLEM SARIKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
465 MEHMET SİNER Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
466 NEDİME ASAN Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
467 ZEYNEP KIZILKAYA Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
468 EDA YILDIZ Bakırköy Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BALIKESİR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
1 İLYAS ŞAHİN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 KADER DEMİR Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ELİF DERAK Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 MEVLA AYDOĞAN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 MERYEM ARIK Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 OKAN KAYA Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 TUĞBA KALFA Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 FATMA AKGÜL Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ŞEKİBE GÜLDÜN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 ERCAN KARATEKE Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 GAMZE ERCAN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 GÜLÇİN KIR Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 AYÇA TURFULLU Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 FATİH TÜFEKCİOGLU Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 AHMET SEVEN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 KADİR AĞRALI Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 İLKNUR ATALIK Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 ÇİĞDEM AVCU Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 ŞULE ÜSTÜN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 TOLGA ATAY Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 GÜLBEN EFE Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 GÖKHAN ALTIPARMAK Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 AYNUR GÜLŞEN TUNCER Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 ŞÜHEYDA KIZMAZ Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 GÖZDE OĞUZ Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 KAAN TAYFUN İLENGE Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 CEMİLE TUNÇ Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 MEVLÜDE GÜL Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 ÖMER FARUK KARA Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 BÜŞRA KÖSECİ Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 EMİNE SÖZEN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 SALİHA ACAR Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 ZELİHA ÖZTÜRK Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 RUMEYSA ÇELİKBAY Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 ADEM ÇAKIR Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 ARİFE GÜNDÜZ Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 YUSUF KAYHAN Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 SEBAHAT YİĞİT ULUSOY Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 OLCAY YÜKSEL Balıkesir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BANDIRMA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 GÜLİZ ACAR Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 KADRİYE YÜCETÜRK Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 NURAY GÜLSOY Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 HÜLYA TEKİN Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ASLI ALTINAK Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ZÜBEYİR AYTEKİN Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 EMİNE EDİZ Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 GÜZİN GÜR Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 UMUT KARA Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 İLKER ERGÜN Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 ÖZLEM BALCI Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 SABİYE KILIÇ Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 OSMAN MURAT ALKAÇ Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 CELALEDDİN ERTEN Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 TANJU TOPRAK Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BARTIN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Beytullah YILDIRIM Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Özkan SEÇMEN Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Berna VAR Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Zuhal SİLAY Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Hülya EKMEKÇİ Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Bora ÇANAKÇI Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Abdullah KESER Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Evrim ÇUBUKÇU Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Burak KAPLAN Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Ogün GENÇULUS Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Hikmet KAYABAŞI Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Gülseren ÖZCAN Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Murat YILMAZ Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Nilay KİRT Bartın Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BATMAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 GÜLSÜM  EROL Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 ORHAN  ÖZCAN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ÖZLEM  CİHAN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 GÖNÜL  BENEK Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 METİN  TUNÇ  Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 MEHMET  ACAR Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 MEHMET HETYETULLAH  TANRIVERDİ  Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 MEHMET NURİ  EKİNCİ  Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 FATMA ALTINKAYNAK Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 FIRAT  GÜNDOĞDU Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 BAYRAM AYTEN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 İLHAN  SARİ Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 MUHAMMED BUCAĞA Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 VEDAT  EMİNOĞLU Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 YUNUS  DEMİR Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 HÜLYA  APARI Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 SAMİRE  ÇALI Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 MİKAİL  ASLAN  Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 SEDAT  YALÇIN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 SERDAR  KURHAN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 İSMAİL  AYDIN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 MEHMET SABRİ  AYDIN Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 ŞAN  KUTLİ Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 ORHAN  BALTACI Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 MEHMET  KANIK Batman Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BAYBURT ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Yavuz Selim KARAOĞLU Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Kenan EMİR Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Yalçın ÖZERK Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Cem TURAN Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Ali İmran YILDIRIM Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Abdullah SANDUK Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Orhan BEDİR Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Leyla KARABULUT Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Derya ÇELİK Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Ömer YERLİKAYA Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Üstün TÜRKER Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Abdullah MÜFTÜOĞLU Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Bünyamin DEDEOĞLU Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Yusuf Ziya YAYAN Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Abdulkadir EFE Bayburt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BERGAMA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ŞEREF AKGÜN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 FATİH YILDIRIM Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 MUSTAFA TÜRKYILMAZ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ÖZGE ERTEN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 NAGİHAN KOSTAK Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 AHMET AYDIN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 SEVGİ TEMİZ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 ÖZGÜL TÜRKDOĞAN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 BİLGE YILMAZ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 FEYYAZ KURŞUN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 İSA ÇOBAN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 SELVİ METİN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 YASEMİN ÜLKEN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 GONCA EKER Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 ALEV MORKOÇ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 NİLGÜN TARIMAN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 MAHİR ÖZBEK Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 HATİCE ŞEN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 İLKER ÖZTÜRK Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 CANSU BAHAR Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 MÜCELLA EMET Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 SEMRA DİDİKOĞLU Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 YONCA DEVECİOĞLU Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 DENİZ ÖKTENOĞLU Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 İNAN MORKOÇ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 DİDEM ÜSTÜNDAĞ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 LEYLA ALTINDAĞ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 FAZİLET DURMAZ Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 GÜLİN CAN Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 SEHER KUL Bergama Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BEYOĞLU ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Soner YALÇINKAYA Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Yasemin ÇELİK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Mehmet Fatih SARIGÖZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Aslı SÖNMEZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Yasin İbrahim KAVİS Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Ali TUTUMOĞLU Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Hatice GÖK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Hüseyin KABADAYI Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Caner ÖZBEK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Berna Tuğçe YILMAZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Durmuş YILMAZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Nur Dilek ÜNAL Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Gülveren ÇALIK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Buket KALELİ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Seda Tuğçe KARAKUŞ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Fikret AYTAŞ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 İbrahim GÜNEY Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Recep BEKLEVİÇ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Kader KARAHAN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Ali KARATAY Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Gizem YİĞİT Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Turgay YILMAZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Sedat ARIKBAŞ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Selman AKBAL Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Özlem YILDIZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Esma ŞAHİN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Nurdan YEŞİL Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Derya Ayçin FİDAN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Hekim CEYHAN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 Duygu TAYDAŞ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 Alper KARAYANIK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 Kazım KÖSEOĞLU Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 Erkan ÖZLÜK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 Yasemin ÖZKAN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 Yusuf BADEM Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 Reyhan AYCİBİN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 Mehmet Ata COŞKUN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 Nurullah ALTUNKAYA Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 Tuğçe ÇAN Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 Tuğba ÇİFTÇİ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 Hayati DANİŞMANT Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 Abdulbasit ARGA Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 Tuba KOÇ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 Selma ÖZBUCAK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 Kerzik İPEK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 Oğuzhan GÜRÜF Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 Ayşegül YILDIZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 Leyla AKÇELİK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 Nurgül YAVUZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 Ayşegül YILMAZ ÇAYLAK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 Sedat ÇERİBAŞ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 Pervin GÖK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 İrem Zeynep KARAÇELİK Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 Ömer KOÇYİĞİT Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 Hilal AKKOÇ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 Aydın SÖYLEMEZ Beyoğlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BİLECİK ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 YASEMİN KARATAŞ Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 AYŞE BETÜL ÜNAL Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 GÖKHAN ERCAN Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 İSMAİL ÖZTÜRK Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ZEHRA KOÇ Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 GAMZE ÜNAL Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 NURCAN BAŞOL Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 İLYAS EROĞLU Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 KADİR URFANLI Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 BAHAR YANDIM Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 AZİME ÇİMEN Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 DENİZ ODABAŞI Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 ABDULLAH UYSAL Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 GÖKHAN KÖKEN Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 KEVSER GÜNEŞ Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 HÜSEYİN KAYA Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 MELİKE YÜKSEL Bilecik Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BİNGÖL ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 MEHMET CAN GÜLAÇ Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 İLHAMİ BUKAN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 FATİH ARTAN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ZEYNEP KÜÇÜKHAZAR Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ZAFER AYDIN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ENVER KAYAOKAY Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 ZAFER KORKUT Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 VEDAT ANŞİN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ÜMİT AKYOL Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 FİLİZ DALGIÇ Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 MEHMET RESUL YAZGAN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 İLYAS BOĞATEKİN Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 MUHAMED GÖZTAŞI Bingöl Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BİTLİS ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Taner BARAN Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Münire KOÇAK Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Ferit İVAK Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Emrah ÇOĞALTAY Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Nazife ÇAKMAK Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Elif AKCEVİZ Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Erkan SULUKAYA Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Vefa KARAHAN Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Mehmet Münir ŞAVLİ Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Bahar ŞEN Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Abdulkadir ALTAN Bitlis Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BOĞAZLIYAN  ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Yunus BARUT Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Muhammet ALKAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Metin GÜLER Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Fırat İÇÖZ Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Hülya COŞKUN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Özlem BOZOĞLU Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Selma ERTEKİN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Kemal AÇIKEL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Aslı ÖZMEN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Ümmügülsüm ŞENGÖNÜL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Süleyman ERTÜRK Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Hülya AÇIKGÖZ Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Sevil ŞALDIRDAK Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Ahmet SALMAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Cuneyt YAZAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Seçkin KARABEL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Dönay KAPLAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Yener ÇINAR Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Abdullah ASİL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Abdullah ŞAHİN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Ercan OKCU Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Onur Şemsettin TURHAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Tolga GÜLDEREN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Ebubekir ONHAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Fatih ESER Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Serhat YÜCEL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Ömer YİĞİT Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Okan CEYLAN Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Yasin YERKEL Boğazlıyan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BOLU ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ULAŞ KARADAŞ Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
2 ÖMER ECİR  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
3 NURAN ÖZCAN Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
4 NURCAN ÇELİK  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
5 HAKAN YILMAZ  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
6 FATMA ALTINDAĞ Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
7 MÜRVET TAŞDEMİR Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
8 ÖZGEN ÇELTEK Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
9 ADEM KARSLI Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
10 AYNUR ERTOZAN Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
11 FATMA TOPAL  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
12 KADRİYE TUNÇER Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
13 NESRİN YERLİKAYA Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
14 RECEP BABAOĞLU Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
15 YÜCEL İLHAN  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
16 SEDA BORAN  Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
17 MUSTAFA YILMAZ Bolu Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
BOYABAT ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 YAŞAR MEMİŞ Boyabat Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 AYŞEGÜL SARAÇ Boyabat Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 DERYA CÖMERT Boyabat Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 HAMİT TEZEL Boyabat Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BURDUR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 OĞUZ KAPLAN Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 SULTAN KAYA Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 HATİCE ÇAMLI Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ŞAHALİ TÜRKAY  Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 SEMA YILDIRIM Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ELİF ÖLMEZ  Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 HATİCE BAL Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 ŞERİFE BAŞAR Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 RÜŞTÜ BARIŞ ÇETİNER Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 MUHAMMET ÇİÇEK Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 ABDULLAH YURTSEVEN Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 NECATİ TOY Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 FATİH ŞAHİN Burdur Adlî Yargı Adalet Komisyonu
BURHANİYE ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Emine ÇAKIR BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
2 Figen ALP BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
3 Esra YÜCEKAYA BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
4 Emine GÖK BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
5 Ezgi YAY BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
6 Zeliha KARAÇAL BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
7 Eray YILDIZ BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
8 Faruk KARATAŞ BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
9 Elmas BAYRAM BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
10 Sevdenur ERBİL BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
11 Esra KAPSA BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
12 Serap TOKİS BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
13 Vasfiye ÇAMLI BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
14 Kerim DEMİR BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
15 Merve Tuğçe KALAN BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
16 Yılmaz KIYMAZ BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
17 Tülay ALKIR BURHANİYE ADALET KOMİSYONU
BURSA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Abdullah DEMİR Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
2 Ali BAYIN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
3 Ayben ÇAMLICA Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
4 Ayşegül GENÇ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
5 Bahar AKSAKAL Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
6 Bahriye HACIOĞULLARI Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
7 Bekir ÇELEBİ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
8 Cemile ALTIN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
9 Ceyda Uslu EROL Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
10 Dilek OSMA Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
11 Elif GÜNGÖR Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
12 Emine Kevser KOÇ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
13 Emre YILDIRIM  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
14 Fatih ACAR Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
15 Filiz KARAKAMIŞ  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
16 Gül ÖZÇELİKLER Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
17 Hatice DURMAZ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
18 Hatice KOCABIYIK Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
19 Huriye ALTIN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
20 Hüseyin ÖZTÜRK  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
21 Hüseyin TÜRKEL Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
22 Kader SAKİN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
23 Mehmet BAYKOZ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
24 Mehmet CENGİZ  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
25 Mehmet Erem ÖZEL Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
26 Mehmet Salih YERLİKAYA Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
27 Melek BUDAK Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
28 Metehan ÖZDEMİR Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
29 Muhammet Ali YAZICI Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
30 Muhammet Sait YARAR Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
31 Murat DURMUŞ  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
32 Murat ORHAN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
33 Mustafa ERDAL Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
34 Mücahit GÖKÇEN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
35 Nihat HAŞLAK  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
36 Özlem KILIÇ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
37 Raziye CİVELEK Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
38 Recep ÇOLAK Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
39 Seda ÖZ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
40 Serhat BAKİ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
41 Suat YILDIRIM Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
42 Süleyman KÖKTEN Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
43 Üsame GÜLER Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
44 Vildan ÇUBUKÇU Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
45 Volkan İZCİ Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
46 Yasemin DEMİRBAŞ  Bursa Adlî Yargı Adalet Komisyonu 
CEYHAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Hakan DOĞMA Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Çiğdem KAYA Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Yağmur GÖKÇEOĞLU Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Kazim KUCUR Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Emre KILINÇ Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Erdinç Kemal YOLDAŞ Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Filiz AKGÜL Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Niyazi KAPLAN Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Ahmet TAŞ Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Neşe SEZER Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Mehmet KORKMAZ Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Dürdane BAHTİYAR Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Özlem GÜZELANT Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Recai SIRÇA Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Mustafa Özgür ERZİN Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Meryem ÇANAK Ceyhan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ÇANAKKALE ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ÇİĞDEM USTAOĞLU Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 NAZİF GÜLŞEN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 HAYRİ BA Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 İLKNUR DOBRACAN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 MEHMET GÖÇER Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 FERDİ YAŞAR GÜDEREL Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 YEŞİM GÜVEN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 ELİF TÜRK Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 SEDA ÖZTÜRKATALAY Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 NECİBE ÖZDEN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 HATİCE CESUR Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 SEVGİ KANAR Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 CAHİDE GEZER Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 GÜLŞAH KOPUZCA Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 HALİL İBRAHİM BUĞDAY Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 GAMZE SANÇAR Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 ALTAN GÜNEY Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 NİHAL KISACIK Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 OKŞAN DEMİRAL Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 RECEP ARI Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 BÜŞRA AY Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 SERDAL ÖNEL Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 AHMET MELİH BAYRAM Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 ONUR ÖZGÜN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 MUSTAFA ÖZPAY Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 İBRAHİM DEMİR Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 EZGİ YARICI Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 YUNUS EMRE EVREN Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 SEVAL TUNA Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 FULYA ALTUĞ Çanakkale Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ÇANKIRI ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Emine GÖLCÜK Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Esra ŞEKERCİ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Sefer SARIKAYA Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Sibel ÖZDEMİR Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Beytullah KELEŞ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Ramazan DOĞAN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Mustafa Ferdi BÖREKCİ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Alper GÜLTEKİN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Yeşim İNAN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Fahrettin KARATAŞ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Savaş ÖZTÜRK Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Kamil BIYIKLI Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Mustafa Kutlu KAYMAK Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Ahmet AKKAYA Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Esra BAYRAM Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Funda AÇIKGÖZ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Sevda ARIKAN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Ömer Faruk UYAROĞLU Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Bayram KARAÇÖR Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Emir ŞENOZAN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Ali ŞAHİN Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Oktay BAYDEMİR Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Fikri KARAKAYA Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Neziha YAVUZ Çankırı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ÇARŞAMBA ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 SEFANUR ÖZTÜRK Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 HAKAN  ÖZDER Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ZİYA DURMAZ Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 KÜBRA  GÜL Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 SEVİNÇ YETKİN ÖZBAYKAL Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ZEHRA  KAYA Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 AYŞEGÜL ÖZGÜN Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 FATİH YÜKSEL Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 BEYTULLAH KINAY Çarşamba Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ÇORLU ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Remziye AYDIN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Serap DUMAN KOÇ Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Fatih AYVALI Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Hanife GELEZ Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Ozan SUBAŞI Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Elif CANLI Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Özlem AKIN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Özcan ÇAKMAK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Yüksel KAV Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Ufuk UĞURLU Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Ali DURAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Ramiz ÇINAR Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 İmran YILDIRIMER Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Erman GEREN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Bilgihan ÇELEN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Osman UYSAL Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Alev YILDIRIM Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Fatma ÇOLAK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Hüseyin BOZKAYA Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Sibel CAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Ramazan YILDIRIM Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Ahmet SOLAK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Ercan KUYUMCU Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Mehmet CANTÜRK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Ahmet UZUN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Mustafa KARAÇETE Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 İbrahim GÖYMEN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Yavuz GÖYMEN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Ensar PEHLİVAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 Yasin GÖKÇEGİL Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 İsmail BİLEN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 Kıvanç TÜRKDOĞAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 Talip ERDOĞAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 Kerim AKSOY Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 Yılmaz CİVELEKOĞLU Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 İbrahim ÖZTÜRK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 Şahver UYSALCAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 Mustafa ERTURUL Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 Emrah BOZDAĞ Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 Hüseyin KOCAOĞLU Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 Özden ÇEPER Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 Aliye BAL Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 Sezgin GÜLEÇ Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 Mustafa ÇELİK Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 Bayram Ali TEPE Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 Tunahan KOCA Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 Abdülhamit BALKI Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 Senem BALTA Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 Rıdvan DEMİRBAŞ Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 Salih KAHRİMAN Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 Mustafa TUNCER Çorlu Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ÇORUM ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE   
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 BAHAR ATAY  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 EVREN DEMİRER  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ANIL ÇELİK  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 MUSA TOPBAŞ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu  
5 EMİNE AYDOĞDU  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 SALİH ÇİFCİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 NİHAL ÖZKAYA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 İBRAHİM AYAĞIBÜYÜK  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 İBRAHİM COŞKUN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 RECEP BÜYÜKEKE  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 ALİ AKGÜL  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 AYŞE GÜL ÜNVER  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 SEYİT HATAL  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 CANAN KÜÇÜKKAFA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 EMEL YILMAZ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 İLHAN KILIÇ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 FATİH OBUZ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 ÇAĞLAYAN KAÇMA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 ABBAS TOSUN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 AYŞE TOMBUŞ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 KADİR KUZOLUK  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 ÖZLEM KARATAŞ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 SEVİNÇ AYGÜN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 HAKAN KIDIŞ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 FİRDEVS ARSLAN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 HAKAN DEMİRCİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 CEYLAN ALAY  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 FEVZİ ÇAKMAK ŞAHİNGÖZ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 SEFA MURAT ESKİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 MURAT ODABAŞI  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 HAKAN KESTEK  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 MEHMET TAHİR KEKEÇ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 ZAHİDE KÜYÜK  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 YASEVİL SEYHAN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 ABDULLAH VOLKAN ALTIN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 DİDEM DİMİCİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 MEHMET AKKUŞ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 ÖMER ÇANGA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 ESİN ÖZDEMİR  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 FERHAT MUTLU KAYA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 ÖMER ARSLAN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 EMRAH YÜKSEL  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 SERDAR TAŞDELEN  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 DİLEK BEKCİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 HASAN SIRÇA  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 HALUK DEMİRCİ  Çorum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
DENİZLİ ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 UĞUR ZEYBEK  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 AYDIN SEÇKİN Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 METİN VURAL Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 GÜVEN GÜRKAN DEMİRBİLEK Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 HALE ERÇİL Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 HATİCE TEBER Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 EMİNE DEMİREL Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 ÇİĞDEM AVŞAR Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 LEYLA AŞIK  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 AYŞEN ÇAKIR  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 İLKEL KOÇ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 FATİH DERİN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 MURAT SEÇGİN Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 FATMA BETÜL DURMUŞ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 RECEP MEMİ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 HALİL DAZKIR Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 ERKAN GÜVENÇ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 DEMET DOĞAN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 FATİH ADİL ARNAZ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 ARİFE VURAL  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 SEVAL ATAY  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 HATİCE KÖSEHAN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 HÜSEYİN GÜLER  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 HASAN BOYA Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 MİNE GÜRCANOĞLU Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 MUSTAFA BAĞIŞLAMIŞ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 ÖZLEM ŞENAY  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 GÜZİDE KAYACIK  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 NALAN ALACA Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 GÜLÇİMEN ÜNEL  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 ZEYNEP KARATAŞ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 ARİFE GENÇ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 HÜSEYİN ZOR  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 MEHMET KOCABATMAZ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 ÜMMÜ YILMAZ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 ÖNDER ORUÇ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 HAKAN KAHVECİOĞLU Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 HALİL TEFENLİLİ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 ZELİHA ERCAN Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 FATİH HEDİYE  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 İLHAN SAVUR  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 AYLİN SANSAR  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 BEDİR KALKAN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 SELDA BOZKUŞ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 MERYEM GÜZELLİ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 FERİDE YELPAZE  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 ÖZGÜR ŞİMŞEK  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 SÜLEYMAN GÜMÜŞ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 YAKUP ÖZDEMİR  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 SÜREYYA GÖNENÇ Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 NECLA İREM ÖLMEZOĞLU Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 MUSTAFA NACİ GÜL  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 AYSEL ANGUN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 YILMAZ GÜRBÜZ  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 CİHAT TAŞÇI Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 ALİ ZENGİN  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 FEDEN KURT  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 AHMET BAŞOL  Denizli Adlî Yargı Adalet Komisyonu
DİNAR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ALPARSLAN KELEPİRCİOĞLU Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 FATMA DEMİRTAŞ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 GÖNÜL ULUDAĞ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 MUSA K.GÖMLEKSİZ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 AYHAN KOÇYİĞİT Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ALPTEKİN YAVUZ ÖZDEMİR Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 FERHAT İRİ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 TAYLAN KARAGÖZ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 KERİM KORKMAZ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 ESRA ŞAHİN Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 ÖMER ÇEKİÇCİ Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 CANSU CİRİT Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 YAKUP ÖZTÜRK Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 HALİME BUHURCU Dinar Adlî Yargı Adalet Komisyonu
DİYARBAKIR  ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Mine  BAYAR Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Zeynep  GÜNEŞ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Hayrettin  DEMİR Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Ferhat Murat AKBUDAK Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Mehmet  TOPAL Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Ali  YÜKSELMİŞ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Sinem  BOZOKALFA Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Esin  KARAASLAN Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Yakup İDACI Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Cuma  YAVUZ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Erkan GÜLSÜN Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Mehmet Önder KALKAN Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Emrah  KIYAR Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Ahmet  OK Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Selda  KARAASLAN Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Mehmet   DİLEKÇİ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Cüneyt  PALA Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Mekin  İNCİ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Mehmet Nuri ESEN Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Hüseyin Volkan YAVUZ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Murat  TAYFUR Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Mahfuz  YAVUZ Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Aziz  BİLİM Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Serdal  SARI Diyarbakır Adlî Yargı Adalet Komisyonu
DOĞUBAYAZIT ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Yakup BALIK Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Çiğdem KELEŞ KAYA Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Nilay TOKTAŞ Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Mehmet Nuri BEL Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Gülüstan HALİLOĞULLARI Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Bişar ÇAMLIBEL Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Sinan YILDIZ Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Duygu ARTİK Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Kenan YAŞAR Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Yasin TAŞÇI Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Metin YILDIRIM  Doğubayazıt Adlî Yargı Adalet Komisyonu
DÜZCE ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Kadriye GÜREL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Gülay BİÇER Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Duygu KILIÇARSLAN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Ünzile YAVUZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Esra BÜLBÜL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Havva DURMUŞ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Abdurrahman TÜRK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Diler GARİPOĞLU Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Uğur ERGİ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Esra AKPINAR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Rasime EROL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Servet ÇALIK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Jale ALTUNDAL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Aziz ALTUN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Emel ERYÜREK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Zeynep KOÇ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Kadir İCİK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Aydın DEĞİRMENCİ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Zehra DOĞAN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Kürşat YILMAZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Samet OKUR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Engin KAVAL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Doğan AK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Esin ALTUN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Aynur BÖLÜKBAŞOĞLU Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Pınar CAN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Kamuran ÖNEN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Zeynep YILMAZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Hatice YANGAZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 Pınar ŞENDOĞAN  Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 Onur AYTAN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 Firdevs Gamze PALAZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 Yılmaz BAYINDIR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 Birsen KIRCA Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 Ertuğrul YAĞMUR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 Berna TAHAN ÇINAR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 MeleK KALEMKAŞ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 Hanife KÜRÜNDÜK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 Neslihan ÖZTÜRK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 Halil İbrahim BAŞKAYA Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 Şule ÇAKIR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 Derya ERDEM Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 Tayfur CELLAT Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 Mahmut KAMÇI Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 Emre AR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 Hakan YEL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 Fatih TANRIVER Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 Sinan YILMAZ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 Zeynel YEL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 Derya YILDIRIM Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 Gamze ÖREN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 Abdurrahman Recep SEZGİN Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 Özlem DEMİR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 Nermin ÇAKIR Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 Fatih YÜCEDAĞ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 Yasin ALTINIŞIK Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 Arzu ÖZER Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 Sevda SEVİNÇ Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 Selim GÜZEL Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 Ayten ONKUN  Düzce Adlî Yargı Adalet Komisyonu
EDİRNE ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Ebru SARIGÖL Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Yasemin GÖKMEN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Adil Yunus GEÇKİN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Ayça Malhun KANGAL Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Salimcan NURANİ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Sinan BARBOROZ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Fatma ERKAN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Mehmet GENEL Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Hasan Hüseyin KÜÇÜKKAPTAN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Tolga DERELİ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Onur METİN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Sinan BİRCİ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Safiye KOCABAŞ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Umay Selin FUŞTANLI Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Gökhan KARAKUŞ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Zeliha MUTLU Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Sancar ALPAY Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Bağnu HALAÇ HIRÇIN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 İsmail DOĞMUŞ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Gülümser AYKUT Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Erhan Soner GÜL Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Cumhur Yunus KARLIŞUMNU Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Ömer Faruk GAZİOĞLU Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 Umut ÇALIŞAN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Anıl ÜRER Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Nuri IŞIK Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Gül Sinem YETİŞKEN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Güneş VAREL Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Asuman KESKİN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 Mehmet KAHRAMAN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 Özge SÖĞÜTLÜ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 Ali Can ALTIKULAÇ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 Aslı EVREN Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 Sinem KEÇİCİ Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 Evren ATİK Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 Nergis GÜL ARICI Edirne Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ELAZIĞ ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 MEHMET ALİ BÖLÜKBAŞI Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 HASAN CERİT Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ALEV GÜNDOĞAN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 VOLKAN BEZGİN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 GAMZE YÜKRÜK Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 GÖKHAN KARATAŞ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 YUNUS ÖZKAYA Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 FATİH AYDIN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ÖZLEM ALP Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 HARUN YILDIRIM Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 MUSAB CEMAL BULUT Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 ALİ BOZYİL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 BÜŞRA YAR Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 HAKAN AKTAN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 MEHMET ARKALI Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 ENGİN FIRAT Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 ASİYE GÜLER Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 BATUHAN TATAR Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 VEYSEL POLAT Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 İHSAN SELMAN YILDIRIM Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 CANSU KÖSE Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 FATİH ÖZKUL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 SALİH TOK Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 AHMET NADİR GÜLLÜ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 RIDVAN DOĞAN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 ŞENNUR BAYINDIR Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 VEYSİ TAŞ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 ŞÜKRÜ KARACA Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 TUNCAY BAL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 SİNAN KAYA Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 MÜJGAN GÖKÇİMEN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 PINAR BAŞTÜRK Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 ABDULSAMET TATAR Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 AHMET KIRMIZI Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 ÖMER HELEZÜRLÜOĞLU Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 ESİN AKSOY Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 İLKNUR GÜMÜŞ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 SULTAN OBUZ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 AHMET BİLGİN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 AYŞE ALTAY Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 SEDA AYDIN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 SEÇKİN TOSUN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 SONER HAYATİ YÜKSEL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 MEHMET KEVSER Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 ALPER BEREKET Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 HİLAL ERTUĞRUT Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 DİLEK AKPINAR Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 MEHMET BAYRAM Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 CANAN TUNCER Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 HAKAN ONUR AYDIN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 FİLİZ GÜLER Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 SONGÜL YENEN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 MUSTAFA KAŞTI Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 ZEYNEP KARABEY Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 RECEP AKYOL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 MUHAMMED ALTUNBAŞ Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 PINAR TAMER Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 UĞUR ÇAĞAL Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 HAKAN DABAKBAŞI Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 HÜSEYİN YURTEN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
61 FATMA AŞKIN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
62 REŞAT SAN Elazığ Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ELBİSTAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Abdullah ÇOLAK Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 İsrafil ARSLAN Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Ali KOCAKAYA Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Çiğdem AŞUR Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Ejder BAYRAKTAR Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Meral DAĞDELEN Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Ulaş KÖSE Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Mehmet DİNÇER Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Fatih ERYILDIZ Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Mehmet FİDAN Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Akif KAYA Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Mehmet YILMAZ Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Onur ÇAVDAR Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Enes GÜNEŞ Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Sariye TOPRAK Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Melika ŞAHİN Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Mustafa KAYNAK Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Yasemin SETİREKLİ Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Adil AKSU Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Münüre ŞAHİNDAŞ Elbistan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ELMALI ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 MELEK AÇACAK Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 SİNAN ÖZYAY Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 AHSEN SÜMEYYA AKYOL Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 BURAK ERKAN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 MEHMET KORAY AKÇAM Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 GÜLÜZAR ZENGİN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 SERDAL DURAN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 DAMLA KIVRAK Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 MUSA KUTLU Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 FATMA SELCAN ÖZCAN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 EMİNE IŞIL BULCA Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 AYKUT ÇALIŞKAN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 RAGIP ÖZTÜRK Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 ŞEFİKA ÇETİN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 SÜLEYMAN ARAT Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 MURAT KOÇGÜRBÜZ Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 MELEK BORAZANOĞLU Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 MUSTAFA BOZDEMİR Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 BÜNYAMİN TAN Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 HİCRAN GÖKSAL Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 MEHMET UMUT AKDAĞ Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 CİHAN ŞENOVALI Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 EFKAN NURAL Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 İDRİS  AYDEMİR Elmalı Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ERCİŞ ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ZAFER KAHRAMAN  Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 SEDA AVCILAR  Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 ZEYNEP ÖZDENİZ Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 FATMA ÇELEBİ  Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ŞİRVAN ÖZLEK  Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 ŞEFİKA TEKİN  Erciş Adlî Yargı Adalet Komisyonu
EREĞLİ (KONYA) ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 Banu NUROL Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 Filiz İVGEN Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 Seher MUTLU Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 Veysel AYKUL Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 Hülya KARAGÖZ Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 Pınar CİVCİK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 Muhammed Kemal ERDEM Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 Semih ÖZDEM Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 Gülüzar TOSUN Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 Hatice KILIÇ TÜRK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 Yasemin Zeliha CİVCİK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 Fikriye ÖZEN Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 Menekşe SABAH Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 Mutlu ÇETİNKAYA Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 Özlem ÖZÇALIŞKAN Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 Haluk ÇAT Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 Halil YURDDAŞ Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 Dilek BARDAKCI Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 Ebru KOCAOĞLU Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 Gökhan KORKMAZ Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 Sevil KAR Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 Meryem GÖKŞİN Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 Derya YILDIZ Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 İbrahim ŞİMŞEK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 Songül BARUTÇU Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 Uğur Cumali KARPUZCU Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 Ayşe SABAH Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 Fadime ÜNAL Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 Samet KESKİNER Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 Numan Ersin GÜL Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 Enis ÖZBAĞCI Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 Yasemin ÇEVİK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 Onur DEMİREL Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 Emrah KAYMAK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 Zarife Burçak YILDIRIM Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 Mustafa BOZAKLI Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 Şefika PEKEL  Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 Raif ÇÖĞÜRCÜ Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 Selda YİRİK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 Zeyneti OK Ereğli(Konya) Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ERMENEK ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 AYŞEN METER Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 SÜLEYMAN CENGİZ Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 MEHMET TAPUR Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 KERİM DÖLEK Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 KEZBAN AKÇA Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 SELDA ALKAN Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 MUSTAFA ÇALIŞKAN Ermenek Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ERZİNCAN ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1   Kadir İHTİYAR Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2   Bahar BAYRAM Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3   Mevlüt Cihan KILIÇ  Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4   Osman KILIÇ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5   Erkan TAŞTAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6   Erhan ÖZKER Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7   Gözde Nur BEYDİLİ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8   Onur AKKOYUN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9   Emel CAVANMİRZA Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10   Mine ÇOBANOĞLU Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11   Selim SÜME Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12   Yakup KAVUŞ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13   Feyza SEZER Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14   Nur Sena CAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15   Keziban FEDAKAR Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16   Salih GEZER Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17   Yunus Cihangir IŞIK Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18   Sedat DEMİRÖZ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19   Çiğdem KAYAOĞLU Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20   Hasan ÇALIK Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21   Ayşe KALKAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22   Yusuf TAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23   Ayça KALKAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24   Ayşe KESGİNKILIÇ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25   Selvan KÖROĞLU Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26   Alphan ERZİN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27   Esra AKTAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28   Türkan BEDİR Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29   Aynur GÜL Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30   Neşe İNANÇ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31   Özlem DEMİRKAPI Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32   Serkan ADLIĞ Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33   Serkan KALKAN Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34   Gökhan ÇAYBAŞI Erzincan Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ERZURUM ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ERKAN EKİNCİ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 MEHMET KARACAOĞLU Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 CANAN YÜCEL Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ZÜLEYHA BAKAN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ERHAN YERDELEN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 PINAR KIRAR Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 MEHMET YAŞAR Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 OĞUZHAN ÖZPOLAT Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ERSAN KÖSEOĞLU Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 SUAT MODOĞLU Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 MUHAMMET HANİFİ GÜLTEKİN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 NOMAN ÖZTÜRK Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 GÖKHAN GÜNDÜZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 HAMİDE KARADAĞ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 HAMZA YAZGAN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 TAHİR NOHUTÇU Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 EMRE TAMAS Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 CEMAL CANKAT CENGİZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 KÜBRA ELDUTAR Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 ERKAN KAYA Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 YUSUF TALMAÇ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 SÜMEYRA KÜÇÜK Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 NİHAL ÖYKEN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 YASİN AKBABA Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 VAHİT TANRIBİL Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 TALİP DOĞAN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 ARİF GÜNEŞ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 KENAN ÖZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 HÜSEYİN UZUN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 İLKER DEMİRBAĞA Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 ZEYNEP HALE KIZILCABEL Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 JÜLİDE DUR Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 SELÇUK DELİGÖZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 NESLİHAN BİTİREN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 MESUT TEKİN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 FATİH TURAN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 GÖNÜL KARAKAŞ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 ASLAN ÜNAL Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 ARİF ALĞAN Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 MAHMUT TOKATLI Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 MELTEM BAYDAŞ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 EMEL ZORBİLMEZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 SONER YILDIZ Erzurum Adlî Yargı Adalet Komisyonu
ESKİŞEHİR ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ESRA GÜLSEVEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 FATİH KEMAL BEKTAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 MAKBULE ATİK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 EMİNE GÜLHAN BACAKOĞLU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 AYŞEGÜL ÖZSEMİZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 FATİH ALTUNBULAT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 SEVİNÇ ŞAHİN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 SÜHEYLA ERDÖNMEZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 ÖZLEM SARIKAYA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 NURAN HALAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 OSMAN YAVUZ ERDAĞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 YÜCEL ÇAYDAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 HÜLYA DİBEK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 HACER TURAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 YAKUP ÜNSAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 TANJU DEMİR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 ELİF ÇETİN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 GÜLŞAH YÖYEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 GÜLTEN ALTUN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 ÖZLEM TURGUT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 YÜKSEL EROL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 DİLEK TOPAK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 NESLİŞAH ERDAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 NAZAN ÖZER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 FATİH YÜCEER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 RAHMİ ERDEM Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 RABİA YILDIZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 ZEYNEP BAZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 EMİNE PINAR ÜNER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 EREN COŞKUN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 AHMET BÜYÜK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 EMİNE YILDIZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 FATİH GÜNER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 ERCÜMENT BULUT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 NAZİFE KURTOĞLU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 MEHMET NURİ KUYUMCU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 EMRAH ÖNGEL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 FUNDA TURAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 ESRA ADASAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 MEHMET FATİH İŞİK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 AYŞE YILDIZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 NURİ ALTAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 KEVSER SİVRİ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 NAZAN DALGIÇ TOYDEMİR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 TUĞBA SÖĞÜT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 ÖZCAN KÜÇÜK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 MİNE TAŞKIRAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 ORHAN YONDEMİR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 GÜLŞAH CANKURT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 HALİL BAYRAMOĞLU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 GÜLCAN EMEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 HARUN DURMUŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 ÖZGE KESTEL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 DİLEK TAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 SAADET KUREŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 MİHRİYE NAZ HALKA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 ZEYNEP BOSTAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 ELVAN AKBAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 ÖMER FARUK GÜNDÜZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 ALİ ARDA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
61 ARZU SÖBÜ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
62 EBRU DÜĞÜM Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
63 ÖZGÜL ATEŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
64 ÖMER ÜNSAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
65 DERYA ÇEKLİ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
66 BEKİR SITKI GÖNBE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
67 TUĞBA DEMİREL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
68 ZEHRA KORKUT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
69 AHMET YEŞİL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
70 ÜNEYS AŞIK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
71 YASEMİN ERSOY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
72 CANAN YILDIRIM Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
73 ELİF GÜL IŞIK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
74 EMRE KORKMAZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
75 RESUL ALİ ZUR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
76 MUSTAFA YAĞDIRAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
77 SİBEL GÜZEL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
78 ŞAFAK AKTEMUR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
79 İBRAHİM ÖZDEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
80 NESRİN AKSAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
81 SÜNDÜS KARAMEŞE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
82 ZÜBEYİR YARDIMCI Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
83 SEVGİ TOGA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
84 BAHRİ GÜR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
85 BURAK KESKİN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
86 SEDA ULUCAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
87 SEBAHAT GÜLTEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
88 YASEMİN TEMEL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
89 ŞAHİN BALABANOĞLU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
90 SAMİYE GÖKDEMİR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
91 REŞİDE ÖNTÜRK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
92 ÖZGE AYDEMİR Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
93 ENGİN ERSOY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
94 MUSTAFA SANAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
95 EBRU DÜĞÜM BAŞAK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
96 ÖZNUR BATI Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
97 ELİF KORUKLUOĞLU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
98 AYŞE CANİPEK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
99 AYŞE GÜL GÜNYAYLA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
100 DİLEK AMATLI Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
101 NACİYE İNCE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
102 MUSTAFA KOÇAK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
103 ERKAN BARDAK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
104 ERCAN KARA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
105 FATMA ŞİŞANECİ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
106 BURAK ORUG Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
107 NURAY TAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
108 ERDOĞAN AKTAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
109 TÜLAY AKSAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
110 DİLEK KURNAZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
111 SERPİL GÖLALAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
112 KORAY DEMİREL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
113 AHMET YİĞİTTEPE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
114 AYNUR ÖZBAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
115 NEŞE AYTÜRE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
116 NESLİHAN KARADUMAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
117 ENGİN ÇETİN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
118 İLKNUR ELAGÖZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
119 MERVE AKBAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
120 ZEYNEP DUYGU GÖL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
121 BİNNAZ IŞIN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
122 HANDAN AYDIN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
123 GÜRKAN ÖZSALTIK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
124 CEVRİYE AYDOĞDU Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
125 HAKAN IŞIK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
126 BAHAR GÜNDOĞMUŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
127 GÖKHAN KALABAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
128 İRFAN YÜKSEL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
129 FATMA FIRTINA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
130 CANSU ÖZÇEVİK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
131 IŞILAY ÇOBAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
132 FİLİZ KARATAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
133 ECEM TERLEMEZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
134 AYŞEDUDU MALKIÇ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
135 ERKAN BARDAK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
136 ONUR SAYALI Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
137 CENK KIZIL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
138 NURŞAH KARATEPE Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
139 HURİYE KUŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
140 FUNDA ÇAKICIER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
141 AKIN DOĞAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
142 ERAY SEMİZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
143 YUNUS BOZKURT Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
144 ŞÜKRAN TÜREYEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
145 ABDULLAH BOYRAZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
146 İBRAHİM UTKU YÖNTEM Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
147 HAKKI BÜYÜKERÇEVİK Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
148 HİLAL BENLİ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
149 MURAT BOZKAYA Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
150 YASEMİN DEMİRKIRAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
151 HAKAN KARATAŞ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
152 NEVRİYE ER Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
153 SAMET GÜLAY Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
154 EMİNE ÇOKGEZEN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
155 MERVE CEYLAN Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
156 ZUHAL  ŞENYÜZ Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
157 ORÇUN ÜNSAL Eskişehir Adlî Yargı Adalet Komisyonu
FETHİYE ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 ZÜLFİYE KOYUNCU Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 GÜLGÜN GÜRBÜZ Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 NEZAKET KARAYİĞİT Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 ÇİĞDEM ÇALIŞ Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 ÖZGE ÖZKAN Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 YAVUZ SEMERCİ Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 ŞENGÜL ERÇELİK Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 TUGAY ACAR Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 EBRU ZEYBEK Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 FERAH TEZCAN Fethiye Adlî Yargı Adalet Komisyonu
GAZİANTEP ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINDA BAŞARILI OLUP SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARA AİT LİSTE
S.N. ADI SOYADI SINAVA GİRİLEN KOMİSYON
1 AHMET ALTUNTAŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
2 SİNAN YÜKSEK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
3 HATİCE KICIKOĞLU Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
4 AYŞE TEKBAŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
5 SALİH KARATAŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
6 HÜSEYİN KAYA Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
7 İSMAİL DURMUŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
8 SERTAÇ ERBİLCİ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
9 MİHRİBAN GEVŞEK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
10 METİN KARATAŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
11 FATİH GENÇER Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
12 AYŞE ARSLANER Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
13 SİBEL YILMAZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
14 MAHMUT KEMİK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
15 CENK ZAFER YILDIZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
16 SİNEM KORKMAZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
17 SERAP KAPKIN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
18 MİNE ÇEVİK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
19 İBRAHİM KUMRU Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
20 HÜSEYİN DEMİR Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
21 ZELİHA ŞENAY Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
22 BEDRİYE ŞAŞMAZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
23 YUNUS AYDIN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
24 HÜSEYİN SOLMAZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
25 SALMAN ERGÜN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
26 FATİH ESKİKALAY Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
27 ŞEYDA ÖZEV Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
28 YAVUZ ÖZGEÇ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
29 YASEMİN DEVECİ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
30 HALİL İBRAHİM YİĞİT Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
31 SEMA GÜLMEZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
32 AYTAÇ ÇEVİK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
33 HAKAN ÖKSÜZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
34 DERYA AK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
35 HÜLYA GÜLTEKİN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
36 FİLİZ ALAV Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
37 MEHMET YILDIRIMOĞLU Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
38 MEHMET UZTİMÜR Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
39 AHMET AVCI Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
40 AYŞE KATILMIŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
41 FATMA AKSU Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
42 ARZU ASLI ŞİŞKİN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
43 MİKAİL KARAÜCE Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
44 HASAN BAŞAK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
45 RABİA TEKEREK Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
46 BİRGÜL BEYAZIT Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
47 SEDAT KORKMAZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
48 TEZCAN DEMİRTAŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
49 HASAN FİDAN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
50 GÜLŞEN CİNGÖZ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
51 EMİNE GEBEL Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
52 BEHÇET ÇAKICI Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
53 ERTUĞRUL DEMİRAL Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
54 MECİT KADAYIFÇI Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
55 FATİH ARSLAN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
56 ERKAN KUŞÇU Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
57 ABDURRAHMAN DAL Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
58 İBRAHİM POLAT Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
59 RAMAZAN ERDOĞAN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
60 İLKNUR KARAKUŞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
61 ABDURRAHMAN ARSLAN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
62 ZEKERYA TAŞKIN Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
63 HALİL KILIÇ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
64 SAMET DEMİRDAĞ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu
65 NEDİM GENÇ Gaziantep Adlî Yargı Adalet Komisyonu